Sleduj @huserovi.weddings

 

Nezávazná poptávka v sekci  KONTAKT

Od roku 2024 fotíme už pouze samostatně.

Fotograf Petr Huser - Abych zachoval kvalitu své práce, fotím pouze 8 svateb ročně. Cena za celý den se pohybuje kolem 30 tis (co vše cena obsahuje najdete v emailu)

Fotografka Andrea Huserová - omezené termíny z důvodu rodičovské dovolené - pro více info napište na její profil @andreahuserova nebo photobyandie@gmail.comJsme dva. Neunikne nám tak žádný důležitý okamžik tvého velkého dne.

Navíc budeš mít fotky z více úhlů, takže si pak do alba přidáš ty, které se ti budou líbit nejvíc.


POSLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU – KLIKNI

Také nabízíme zapůjčení našich polaroidů.
Vaši přátelé vám mohou díky instantním fotografiím vytvořit 
foto knihu na památku  hned na místě. 

CHCETE NÁS NA VAŠÍ SVATBĚ?– KLIKNI

Už do 2-4 týdnů od svatby budeš mít
všechny fotky u sebe na mém USB, které ti zůstane
A do týdne budeš mít cca 60 hotových fotek k nahlédnutí u mě na webu, abys je mohla co nejdřív ukázat rodině a přátelům.

CHCI TĚ NA SVATBĚ – KLIKNI

Nafotím tvůj velký den tak,
že ti každá fotka bude dělat radost
A ať už fotek udělám 100 nebo 1000, všechny
ti je pečlivě upravím.

REZERVACE – KLIKNI

Chceš mít ze svatby fotky, které ti budou dělat radost?

Ozvi se mi a domluvíme se na schůzce.

ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU – KLIKNI

Svatební fotograf Zlín – top svatební fotograf Zlín

Svatební fotograf Zlín – prezentuji se jako svatební fotograf ze Zlína a mám nespočet zkušeností s focením svateb ve Zlíně a okolí. Svatby fotím společně s mojí manželkou Andrejkou, takže nám neunikne jediný svatební moment Vašeho jedinečného a výjimečného svatebního dne. Focení svateb je naší doménou. Na ukázku mrkněte na prezentaci našich dokonalých svatebních fotografií zde nebo na mém Instagramu. Vybrat si můžete ze spousty svatebních fotek a skvělých novomanželů. Fotografie jsou potom profesionálně upraveny a předány nedočkavým novomanželům.

Profesionální svatební fotograf

Prezentuji se jako profesionální svatební fotograf ze Zlína, ale fotím všude možně. Za skvělými fotkami úžasných svateb mi nedělá problém cestovat. Focení svatebních fotografií pro nadšené novomanžely je pro nás s Andrejkou zkrátka jedinečnou a úžasnou věcí, kterou si neskutečně užíváme. A co vy, už máte vybraného svého svatebního fotografa? Ne? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit.