Svatby fotíme VŽDY DVA

 

Petr Huser (25 let) – jsem zlínský profesionální fotograf. Mezi mé hlavní klienty patří například společnost Baťa, Roko Airplanes atd. Zároveň jsem členem popové kapely LEON, kterou můžete znát z OČKO TV.

Andrea Huserová (23 let) – Jako asistentka fotografa se focení stalo mým koníčkem. Pokud nefotím, věnuji se dětem ve škole.

Vyprávíme vaše příběhy, na které nikdy nezapomenete.Svatební fotograf Zlín – top svatební fotograf Zlín

Svatební fotograf Zlín – prezentuji se jako svatební fotograf ze Zlína a mám nespočet zkušeností s focením svateb ve Zlíně a okolí. Svatby fotím společně s mojí manželkou Andrejkou, takže nám neunikne jediný svatební moment Vašeho jedinečného a výjimečného svatebního dne. Focení svateb je naší doménou. Na ukázku mrkněte na prezentaci našich dokonalých svatebních fotografií zde nebo na mém Instagramu. Vybrat si můžete ze spousty svatebních fotek a skvělých novomanželů. Fotografie jsou potom profesionálně upraveny a předány nedočkavým novomanželům.

Profesionální svatební fotograf

Prezentuji se jako profesionální svatební fotograf ze Zlína, ale fotím všude možně. Za skvělými fotkami úžasných svateb mi nedělá problém cestovat. Focení svatebních fotografií pro nadšené novomanžely je pro nás s Andrejkou zkrátka jedinečnou a úžasnou věcí, kterou si neskutečně užíváme. A co vy, už máte vybraného svého svatebního fotografa? Ne? Kontaktujte mě a můžeme se domluvit.